skip to main |
skip to sidebar
27 OCAK 2013 BURHANİYE DEVE GÜREŞİ ÇATIM LİSTESİ
1-BURHANİYEDEN AYANOĞLU 1 - SALİHLİDEN ZONGULDAKLI 1
2-ULUCAKTAN ÇILGIN ÖZER - İNCİRLİOVADAN KÜÇÜKOLCAY
3-UMURLUDAN PAZARLIOĞLU 1 - EZİNEDEN KANKARDEŞ 17
4-ÇANAKKALEDEN SAMANYOLU - SÖKEDEN SAVANORA
5-BURHANİYEDEN KAPÇI 1 - HARMANDALINDAN HARUN 2
6-ÇİNEDEN ÇILGIN PALA - ÇANAKKALEDEN FIRTINA
7-BODRUMDAN KAHRAMANEGE -AYVALIKTAN CANBEY 1
8- BAYRAMİÇTEN YARIMDÜNYA-HARMANDALINDAN TUNÇKARAYAZ
9-BURHANİYEDEN FAYTONCU 1-ÇANAKKALEDEN CESUR YÜREK
10-BURHANİYEDEN NUH 1 - UMURLUDAN ÖZGE
11-BURHANİYEDEN ÇILGINEYLÜL-AYVACIKTAN ADALIALİ
12-UMURLUDAN ÖĞE 1 -KOZAKTAN ZORBEY 1
13-BODRUMDAN FLORİDA -ÇANAKKALEDEN TOSUNPAŞA 1
14-PELİTKÖYDEN ARMAĞAN 1-ÇANAKKALEDEN BALKIŞ
15-BURHANİYEDEN GENÇKASAPİBO-TİRENDEN GÖKÇENEFE
16-UMURLUDAN VANMİNUTE -AYVACIKTAN LEOPAR
17-EZİNEDEN ARAP TRUVA -ALTINOVADAN GADDAR ALİ (SADDAM)
18-BURHANİYEDEN BARUTALİ-ÇANAKKALEDEN KOLAĞASI 2
19-AYDINDAN KOSOVALI - BURHANİYEDEN HASYÖRÜK
20-BURHANİYEDEN ARAP AYANOĞLU-SALİHLİDEN ZONGULDAKLI2
21-ALTINOVADAN GADDAR ALİ 1-SÖKEDEN ZABULLU
22-ULUCAKTAN KAYKIOĞLU 1- AYVACIKTAN KÜÇÜKUMUT
23-ARMUTLUDAN YAGIZEFE(KIR)-AYVACIKTAN GEMEDEREAZAP
24-AYVALIKTAN ŞÖHRET - ÇANDAN ÇOBANOĞLU
25-PELİTKÖYDEN ARMAĞAN 2 - KALKIMDAN KARASÜMBÜL
26-EZİNEDEN YILDIRIM - AYVACIKTAN ONARAN
27-BURHANİYEDEN EMİROĞLU 2-HAVRANDAN AYABAKAN 2
28-BURHANİYEDEN FAYTONCU 2 - BERGAMADAN ŞAHİN
29-BURHANİYEDEN AYANPĞLU 2 - ÇANAKKALEDEN EMİRHAN
30-UMURLUDAN KELEŞ - ÇANDAN SEZERBEY
31-ÇANDAN ALİTÜLÜ - AYVALIKTAN ÇILGINSEDAT
32-AYVALIKTAN ZORBA 1 - TURGUTLUDAN ALİÇO 1
33-BURHANİYEDEN AUDİTT -AYVALIKTAN CANBEY 2
34-EDREMİTTEN İDALI - BURHANİYEDEN ÇILGIN NEHİR
35-BURHANİYEDEN ÇILGIN BEKİR -ÇANDAN HEKİMOĞLU
36-EZİNEDEN BATIRÜZGARI - TURGUTLUDAN ALİÇO 2
37-BURHANİYEDEN KAPTAN 2 - HAVRANDAN ASİTUFAN 1
38-BURHANİYEDEN GENÇKASAP - AYVALIKTAN GİRİTLİ ( ÜNLÜCELİ)
39-AYVALIKTAN KILINÇALİ - AYVACIKTAN KAYA
40-BURHANİYEDEN CENKİZMİRLİ - EZİNEDEN GENÇKAPTAN
41-BURHANİYEDEN PARLAYANYILDIZ-SALİHLİDEN ZONGULDAKLI3
42-BODRUMDAN TUNABEY - ÇANAKKALEDEN REİS
43-BURHANİYEDEN GENÇKASAP-TİRENDEN GÖKÇENEFE2
44-KOZAKTAN ZORBEY 2 - ÇANAKKALEDEN KOLAĞASI 1
45-GEYİKLİDEN KEŞANLI - HAVRANDAN DEREBEY
46-DİKİLİDEN SUAT 1 - ÇANDAN SAĞLIKÇI
47-BURHANİYEDEN KAPTAN 3 - KARAAĞAÇTAN TÜRKOĞLU 3
48-BURHANİYEDEN CENKÖZOVA - ÇANDAN HEKTOR
49-BURHANİYEDEN SİNEMACI - ÇANDAN SAĞLIKÇI MURO
50-BAYRAMİÇTEN YARIMDÜNYA MURO - ÇANAKKALEDEN ÖNDER
51-BODRUMDAN ÜMMETOĞLU - ÇANAKKALEDEN KÖMÜRCÜ
EŞLEMELERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR.
KUŞADASI
FESTİVALİN PORAMI 30 ARALIK 2012 PAZAR ARENA,DA
KAYMAKAMLIK KUPASI
---------------------------------------------
SÖKEDEN SAVARONA
BURHANİYEDEN 1.AYHANOĞLU(Karadayı)
---------------------------------------------------------
BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUPASI
SALİHLİDEN BÜYÜK ZONGULDAKLI
BAYRAMİÇTEN1.YARIM DÜNYA(Terdöken)
ESNAF ODASI BAŞKANLIĞI KUPASI
------------------------------------------------------------
GERMENCİKTEN VANLI ARAP
YENİPAZARDAN 2.SÜMER
TİCARET ODASI BŞK. KUPASI
---------------------------------------------------------------
BOZDOĞANDAN ÖZGÜRHAN
BAĞARASINDAN SARICAN
ŞÖFERLER ODASI BŞK. KUPASI
-------------------------------------------------------
BURHANİYEDEN BORAHAN
MİLASTAN KASIRGA ÖZEN EFE
DEVECİLER DERNEĞİ BŞK. KUPASI
----------------------------------------------------------
TURGUTLUDAN 1.EGE YILDISI
BURHANİYEDEN ÇILGIN NEHİR
DEEVELERİN DAVETLİ CATIM LİSDESİ
--------------------------------------------------------------------------------
1.Mumcular,dan Bekiroğlu ---- Tire,den Gökçen efe
2.Ulucak,tan macuroğlu ------Milas,tan Tsunami özenefe
3.Ortaklar,dan Furkan Dülger---Atça,dan Muhteşem Sülo
4.Burhaniye,den Adalı Osman---Bozdoğan,dan2.Özgürhan
5.Yenipazar,dan Fernaz-----İncirliovas,dan Aykut
6.Demre,den Çılgın Arap----Milas,dan Çılgın Kors
7.Yenipazar,dan1.Sümer----Çanakkale,den Balkış
8.Kuşadası,ndan Halit efe----Burhaniye,den Hareketli
9.Kuyulu,dan Aydın pulluk---Hıdırbeyli,den Şimal yıldızı
10.Aydın,dan1.Gezer -----Çan,dan Saglıkcı
11.Yenipar,dan Baybora------Milas,tan Hermiyas
12.Kumluca,dan Yörükbeyi---Tire,den Berke
13.Çine,den Çılgın Pala -----Milas,tan Karpat
14.Kuşadası,dan Girgin-----Germencik,ten Alipaşa
15.Burhaniye,den2.Ayanoğlu---Atça,dan Devrim
16.Söke,den Dellan-------------Çan,dan Muro
17.Bayramiç,den3.Yarım Dünya----Bağyurdun,dan İzmir Çapkını
18.Işıklı,dan Demirci------Burhaniye,den 3.Faytoncu
19.Germencik,den Hasip-----Milas,tan Orhanbey
20.Bozdoğan,dan Özgürbekir-----Selimiye,den Çetinhan
21.Burhaniye,den Borabey-------Furunlu,dan 2.Erkurt
22.Kuyucak,dan Akıncıoğlu-----Yenipazar,dan Karataş
23.Bağarası,ndan Şenefe-------Işıklı,dan Çavuşoğlu
24.Aydın,dan Kadıbey------Germencik,ten Çalıkoğlu
25.Aydın,dan Karyabeyi-----Aydın,dan Özhanbey
26.Kuluca,dan Boncuk-------Germencik,ten Karamercan
27.Yamalak,dan yakışıklı----Ezine,den 2.Külhanbey
28.Kuyulu,dan SİVRİ 2.-----Yatahan,dan Tuana
29.Söke,den Kocamandayı-----Ortaklar,dan Aslan Dülger
30.Kuşadası,ndan Şafak Yıldızı---- Demre,den Solmaz
31.Ezine,den 1.Külhanbey-----Germencik,ten Yıldız
32.Çan,dan Alınteri----------Salihli,den 2.Zonguldaklı
33.Burhaniye,den Faytoncu-----Ortaklar,dan Pektaş
34.Tire,den Ege Beyi---------Kuşadası,ndan Yörükbeyi
35.Göçbeyli,den Engin--------Aydın,dan2.Gezer
36.Ödemiş,ten Torik----------Söke,den Avşarlı
37.Yazlıdere,den Yandım Egemen----Ortaklar,dan Reyhan Dülger
38.Yenipazar,dan Yıldırım------Aydın,dan Beşyıldız.
39.Söke,den Karamurat-------Yatağan,dan 2.Çılgın Deniz
40.Yenipazar,dan 2.Baybora------Işıklı,dan Savran
41.Burhaniye,den Çılgın Hasan-----Bağarası,ndan Dinomocu
42.Burhaniye,den 3.Ayanoğlu------Bozdoğan,dan Bartu
43.Yadağan,dan Sarızeybek-------Tire,den Ali Tülü
44.Poyarcık,tan Ceylan--------Bağaras,ndan Büyük Atinalı
45.Uluçak,tan Çatlı-----------Kuşçuburunu,ndan 1.Yavaş
46.Burhaniye,den çılgın Eylül-----Nazilli,den Nazilli Yıldızı
47.Ödemiş,ten Altınayar---Aydın,dan Özova
48.Mumcular,dan Dağlı----Germencik,den Pargalı
49.Söke,den Zabullu------Mumcular,dan Emrah
50.Bağarası,ndan şamcıoğlu---Bayramiç,ten2.Yarım Dünya
51.Ulucak,dan Berduş-------Selimiye,den ceren
52.Bağarası,ndan Adalıbey----Bayramiç,ten Ateşdağlı
53.Kuşçuburnun,dan 2.Yavaş----Salihli,den Eşkiya
54.Milas,tan Küçük Ali------Mumculardan Topal Şakir
EŞLENECEK OLAN DEVELER
Turgutlu,dan 2.Ege Yıldızı.Kuyulu,dan 2.Aydın pulluk.
Demre,den 2.çılgın Arap.Kuşçuburnu,ndan3.Yavaş.4.Yavaş.
Bozdoğan,dan Özgür Savaş.Bağyurdu,ndan Türker.Furunlu,dan 1.
Erkurt.Germencik,den Karadayı.İncirliova,dan Sarızeybek
BAĞARASINDAN SARICAN
23 ARALIK 2012 ATÇA DEVE GÜREŞİ ŞENLİKLERİ EŞLEŞME LİSTESİ
TBMM MECLİS İDARİ AMİRLİK KUPASI :
ORTAKLARDAN AKINBEY - ÇİNEDEN TUNCER
VALİLİK KUPASI :
ATÇADAN TERDÖKEN 2 - SÖKEDEN SAVANORA
İL ÖZEL İDARE MECLİS BAŞKANLIGI KUPASI :
KOCAGÜRDEN ÖĞE 1 - KÖŞKDEN ARMUTÇALI
KAYMAKAMLIK KUPASI :
BODRUMDAN CEYLAN GELİDONYA - KOÇARLIDAN ÖZALTINLARIN KAYA
BELEDİYE BAŞKANLIGI KUPASI :
MİLASTAN ÇILGIN KEMAL - UMURLUDAN CAMCIBEY
ATÇA M.Y.O. KUPASI :
BOZDOGANDAN HAN 1 - SARAYKÖYDEN DOGANYILDIZ
TERTİP KOMİTESİ BAŞKANLIGI KUPASI :
BODRUMDAN HALİKARNASLI - KUYUCAKTAN BOZKURT
AĞALIK KUPASI :
ARMUTLUDAN GENÇ YAGIZ EFE - MİLASTAN AKÇA
ESNAF ODASI BAŞKANLIGI KUPASI :
ARMUTLUDAN YAGIZ EFE KIR - DEMREDEN DELİ YÜREK
ESNAF KEFALET KREDİ KOOPERATİFİ BAŞKANLIGI KUPASI :
MASTAVRADAN BONCUK KARAHANLI - BODRUMDAN ÇOTUR ALİ
TARIM KREDİ KOOPERATİFİ MÜDÜRLÜGÜ KUPASI :
BODRUMDAN SİYAH İNCİ 1 - İNCİRLİOVADAN ÖZKAN 2
BURHANİYEDEN AYANOĞLU 1 - ORTAKLARDAN BATUHAN
ÇİNEDEN CEYLİN - DEMREDEN KOSOVALI
BURHANİYEDEN AYANOĞLU 1 - ORTAKLARDAN BATUHAN
ÇİNEDEN CEYLİN - DEMREDEN KOSOVALI
BODRUMDAN KOCA BODRUMLU - BOZDOGANDAN POSTACI 2
ÇİNEDEN SAVRANDERELİ - MİLASTAN KARPAT 1
ÇİNEDEN AKREP - BUHARKENTTEN CESUR
ÇİNEDEN KALTUN - ARSLANLIDAN ASLAN
BODRUMDAN AVUKAT BEY - İNCİRLİOVADAN ALEX
SARAYKÖYDEN BOZO - ÇİNEDEN KARYA
BODRUMDAN TUNAHAN - BOZDOGANDAN SARIOGLU
ATÇADAN KARAGÖZOGLU - SELCUKTAN MUSTİ
SÖKEDEN ZABULLU - SİNEKLERDEN UFUK
ATÇADAN KARAŞAHİN - YAMALAKTAN ESENTEPELİ
GERMENCİKTEN GENCER 2 (SARI) - BURHANİYEDEN AYANOGLU 2 (İPÇİ)
BOZDOGANDAN BEKİR - GERMENCİKTEN SÖZER
GERMENCİKTEN GENCER 3 (AFGAN) - ATÇADAN KADIOGLU
ATCADAN TERDÖKEN 1 - MİLASTAN KEMALBEY
TORBALIDAN YAVAŞ 2 - SALAVATLIDAN KIBRISLI
YALIKAVAKTAN CILGIN RAMBO - MASTAVRADAN ESMERBEY 2
BUHARKENTTEN AYYÜZLÜM - SARAYKÖYDEN YILDIRIM
GERMENCİKTEN GENCER 1 - BODRUMDAN KOCAAGA
SULTANHİSARDAN UZAK 1 - BIYIKLIDAN KÖRFEZ
BOZDOGANDAN HAN 2 - UMURLUDAN KÖSEDAGLI
MASTAVRADAN ESMERBEY 1 - UMURLUDAN KARAKAS
BOZDOGANDAN BALYOZ - PAMUKÖRENDEN DENİZYELİ
YENİPAZARDAN SERDAL - MİLASTAN KEMAL EFE (KAAN EFE)
UMURLUDAN BÜYÜK USTA - DEMREDEN ÇELİKBEY
BODRUMDAN YILDIZHAN - ASLANLIDAN CENGAVER
TORBALIDAN VANLI YAVAS - ANTALYADAN ECEVİT
BODRUMDAN AYKAN GELİDONYA - BAGARASINDAN DİNAMOCU
KOCAGÜRDEN KOSOVALI - İNCİRLİOVADAN ÖZKAN 1
KÖSKTEN YARGIÇ - TORBALIDAN KARA MEHMET
MASTAVRADAN BONCUK TUNA - ORTAKLARDAN BASARAN 1
ATÇADAN ONURBEY - MİLASTAN KARPAT 2
BURHANİYEDEN AYANOGLU 3 - BUHARKENTTEN ASLAN CESUR
UMURLUDAN ZÜMRÜT - SARAYKÖYDEN SECKİN OPEL KÜÇÜK YILMAZ
PINARBASINDAN BEŞOK - SALAVATLIDAN YAGMUR
BOZDOGANDAN BARTU - ÖMERBEYLİDEN EREN
SÖKEDEN AVŞARLI - ERBEYLİDEN YİGİT ÖZDEMİR
ARSLANLIDAN ARZA - TORBALIDAN YAVAŞ 3
BOZDOGANDAN HAN KUYRUKLU - PINARBAŞINDAN MARAZ ALİ
ATÇADAN BOZDAG - YENİPAZARDAN KALEMOGLU
TORBALIDAN KÜÇÜK AGA - BODRUMDAN SİYAH İNCİ
SELİMİYEDEN ÇAKIBEY - ORTAKLARDAN BAŞARAN 2
ATÇADAN TERDÖKEN 3 - İNCİRLİOVADAN KARABULUT
MİLASTAN EŞKİYA NOYAN - KOCAGÜRDEN YIRTIK BURUN
ATÇADAN CEYLAN - SULTANHİSARDAN UZAK 2
ATÇADAN GÜL ALİ - ORTAKLARDAN BASARAN 3
KOCAGÜRDEN KIR AYAK - MASTAVRADAN BONCUK
İNCİRLİOVADAN GÖKMEN SARRAFİYE - BURHANİYEDEN ARAP 4
KURTULUŞTAN KIVIRCIK - ÇİFTLİKTEN GEMİCİ
ATÇADAN KARA MERCAN - ARSLANLIDAN UGUR